Your Empowering
Success #009

Zobacz co Cię czeka!

  1. Continue

YOUR EMPOWERING SUCCESS #009

Dlaczego warto?

Każde wystąpienie YES realizowane jest w formule prezentacji TED. W swoich 20-minutowych wystąpieniach tym usłyszymy Pawła Fałkowskiego - założyciela i Partnera w firmie doradczej ALTO oraz Mateusza Ratajczaka - dziennikarza Money.pl oraz autora bestsellera "Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy".

Opowiedzą oni między innymi o najczęstszych sztuczkach podatkowych stosowanych przez polskich przedsiębiorców oraz jak wygląda praca w polskich boiler roomach, czyli u telefonicznych naganiaczy na produkty finansowe.

Spotkania YES to nie tylko zawodowe i prywatne historie warte opowiedzenia, ale również okazja do poznania osobiście każdego z prelegentów i innych uczestników podczas przerw i sesji networkingowej po wystąpieniach.

Marcin Iwuć opowiadający o tym jak udało mu się połączyć sukces zawodowy i życiowy, Paweł Biedrzycki opowiada jak udało mu się stworzyć największy w Polsce portal dla inwestorów. Uczestnicy spotkania YES na żywo dowiadują się jakich błędów nie popełniać we własnym biznesie. Marcin Iwuć, Grzegorz Zalewski oraz Ewa Radkowska-Świętoń dzielą się wiedzą z uczestnikami podczas jednego ze spotkań YES


Prelegenci YES#009

Paweł Fałkowski - założyciel i partner w ALTO. Od wielu lat wspiera polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa we wszystkich tematach podatkowych specjalizując się w podatku VAT. W swoim wystąpieniu opowie o najciekawszych przypadkach podatkowej optymalizacji, z którymi spotkał się w swojej karierze.

Mateusz Ratajczak – dziennikarz Wirtualnej Polski i WP money, który postanowił przeprowadzić jedną z najgłośniejszych prowokacji dziennikarskich finansowego świata ostatnich lat. W swoim wystąpieniu opowie o tym jak udało mu się przeniknąć do świata telefonicznych finansowych naganiaczy i czego się tam nauczył.


NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
22 listopada (czwartek) 2018

Godzina Przebieg wydarzenia
17:20 - 17:50 Rejestracja uczestników, kawa.
17:50 - 18:00 Rozpoczęcie spotkania.
18:00 - 18:25 "Najciekawsze sztuczki polskich przedsiębiorców" - Paweł Fałkowski.
18:25 - 18:50 "Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy" - Mateusz Ratajczak.
18:50 - 19:20 Przerwa networkingowa, kawa, rozmowy z prelegentami.
19:20 - 19:45 Wystąpienie trzeciego prelegenta.
19:45 - 19:50 Podsumowanie spotkania.
19:50 - 20:30 Sesja Networkingowa - możliwość rozmowy z prelegentami.

Spotkanie odbędzie się w
Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, ul. Książęca 4.


Rezerwuj bilety już dziś!

Jeśli nie widzisz poniżej systemu do kupna biletów - kliknij tutaj i przejdź do systemu Evenea!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!